KONTAKTUJTE NÁS

JÁNSKÝ VRŠEK 8, 110 00 PRAGUE 1, CZECH REPUBLIC – MAPA
T: +420 277 016 830 castle@MOOo-Apartments.COM


Pokud pospícháte a chcete ušetřit čas, doporučujeme využít naši partnerskou přepravní službu Bohemian Shuttles. Pro více info a objednávky klikněte zde.

Nastupte do autobusu číslo 119 a pokračujte až na konečnou zastávku – Nádraží Veleslavín. Přestupte na metro A (zelená linka) a dojeďte na Malostranskou. Za eskalátory zabočte doleva a jdetě pořád rovně až dojdete do Letenské ulice. Ta Vás zavede do ulice Nerudovy a po pár krocích se vlevo vynoří vysněný cíl – Jánský vršek 8.

Vyjděte z hlavního nádraží a běžte rovně přes park. Přejděte ulici a vydejte se dolů po Jeruzalémské ulici. Na Jindřišské nastupte na tramvaj č. 5 ve směru sídliště Barrandov (tramvaj jede přes Václavské náměstí). Vystupte na stanici Myslí­kova (4 zastávky) a přes ulici po vaší pravé straně uvidí­te budovu MOOo.

Tu nejlepší cestu k nám vám ukáže GPS. Stačí, když do ní napíšete naší adresu – Myslíkova 22. Nabízíme parkování za 730 Kč na jeden den. Prostor parkoviště je však limitován, proto doporučujeme udělat si rezervaci prostřednictvím emailu info@mosaichouse.com.