KONTAKTUJTE NÁS

MYSLÍKOVA 22, 120 00 PRAHA 2, ČESKÁ REPUBLIKA – MAPA
T: +420 608 278 422 INFO@MOOo-Apartments.COM


Nastupte na autobus čí­slo 100, která vás dopraví až na konečnou stanici Zličín. Tady přestupte na metro linku B (žlutá linka). Vystupte na stanici Karlovo náměstí­. Při východu z metra jděte směrem Karlovo náměstí­ (ne Palackého náměstí­). Za eskalátorem vyjděte po schodech východem EXIT SPÁLENÁ na úroveň ulice a zabočte doleva. Pěšky dojdete na konec bloku, kde znovu zabočí­te doleva (vedle prodejny SONY). Na konci ulice na pravé straně uvidíte MOOo na adrese My­slíkova 22.

Vyjděte z Hlavního nádraží a běžte rovně přes park. Přejděte ulici a vydejte se dolů po Jeruzalémské ulici. Na Jindřišské nastupte na tramvaj č. 5 ve směru sídliště Barrandov (tramvaj jede přes Václavské náměstí). Vystupte na stanici Myslí­kova (4 zastávky) a přes ulici po vaší pravé straně uvidí­te budovu MOOo.

Tu nejlepší cestu k nám vám ukáže GPS. Stačí, když do ní napíšete naší adresu – Myslíkova 22. Nabízíme parkování za 600 Kč na jeden den. Prostor parkoviště je však limitován, proto doporučujeme udělat si rezervaci prostřednictvím emailu info@mosaichouse.com.