KONTAKTUJTE NÁS

MYSLÍKOVA 22, 120 00 PRAHA 2, ČESKÁ REPUBLIKA – MAPA
T: +420 608 278 422 INFO@MOOo-Apartments.COM


Pokud pospícháte a chcete ušetřit čas, doporučujeme využít naši partnerskou přepravní službu Bohemian Shuttles. Pro více info a objednávky klikněte zde.
Autobusem číslo 119, který Vás dopraví až na konečnou stanici Nádraží Veleslavín. Zde začíná linka metra A – zelená linka. Pojedete metrem 6 zastávek na stanici Můstek. Zde přestupte na linku B – žlutá linka (sledujte navigační tabule). Jeďte dvě zastávky a vystupte na stanici Karlovo náměstí. Při východu z metra se řiďte ukazateli na Karlovo náměstí (ne na Palackého náměstí). Za eskalátorem vyjděte po schodech východem EXIT SPÁLENÁ na úroveň ulice a zabočte doleva. Na konci ulice na pravé straně uvidíte MOOo na adrese My­slíkova 22.

Vyjděte z Hlavního nádraží a běžte rovně přes park. Přejděte ulici a vydejte se dolů po Jeruzalémské ulici. Na Jindřišské nastupte na tramvaj č. 5 ve směru sídliště Barrandov (tramvaj jede přes Václavské náměstí). Vystupte na stanici Myslí­kova (4 zastávky) a přes ulici po vaší pravé straně uvidí­te budovu MOOo.

Tu nejlepší cestu k nám vám ukáže GPS. Stačí, když do ní napíšete naší adresu – Myslíkova 22. Nabízíme parkování za 600 Kč na jeden den. Prostor parkoviště je však limitován, proto doporučujeme udělat si rezervaci prostřednictvím emailu info@mosaichouse.com.