LUXUSNÍ APARTMÁNY

V SRDCI PRAHY

Budova
Budova MOOo byla postavena v roce 1905. Po úplné rekonstrukci vznikly zbrusu nové apartmány s vysokými stropy, masivními okny, nábytkem dělaným na míru a systémem přísunu čerstvého vzduchu. Dnes se v budově nachází 125 kusů obrazů s kravským motivem.

Lidé
Náš tým svou přítomností udržuje servis na nejvyšší úrovni. Jsme profesionální, osobní a lidští. Naše denní interakce s hosty je to, co nás naplňuje. Je důvodem toho, proč tu jsme. Víme, že vám toho MOOožeme hodně nabídnout. Proč? Protože jsme lidé stejně  jako vy.

APARTMÁNY MOOo

vás ohromí­. Věříme, že zážitek každého hosta se skládá ze 4 neoddělitelných částí: budova, lidé, atmosféra a servisProč jsme si tedy vybrali právě krávy??

Příjezd
Odjezd

Nevěřte druhým. Říkají­ KRAVINY. Nejlepší ceny najdete na MOOo.

MOOožeme být přátelé

Atmosféra
Atmosféra se špatně definuje, ale jednoduše pozná: je to neviditelná část prostupující celou budovou; jsou to naše hodnoty, ambice a kultura. Jak říká Mayi Angelou – „Lidé zapomenou, co jste řekli. Lidé zapomenou, co jste udělali, ale nikdy nezapomenou, jak se s vámi cí­tili.

Servis
Servis je to, co děláme pro naše hosty – s odhodláním a profesionálním přístupem.  Ať už se sem chystáte za prací, za zábavou nebo za obojím, Přečtěte si, na co vše se u nás můžete těšit.

LUXUSNÍ APARTMÁNY K PRONÁJMU V CENTRU PRAHY