Co je potřeba předložit k ubytování (alespoň jedna možnost):

• Potvrzení o očkování (minimálně po 14 dnech)

• Certifikát o prodělaném Covidu, maximálně 180 dnů

• Negativní PCR test, starý alespoň 7 dnů

• Negativní antigenní test, starý maximálně 72 hodin

V případě dotazů kontaktujte naši recepci na +420 778 451 841

O nás

LUXUSNÍ APARTMÁNY V SRDCI PRAHY

Budova MOOo byla postavena v roce 1905. Po úplné rekonstrukci vznikly zbrusu nové apartmány s vysokými stropy, masivními okny, nábytkem dělaným na míru a systémem přísunu čerstvého vzduchu. Dnes se v budově nachází 125 kusů obrazů s kravským motivem.

Lidé
Náš tým svou přítomností udržuje servis na nejvyšší úrovni. Jsme profesionální, osobní a lidští. Naše denní interakce s hosty je to, co nás naplňuje. Je důvodem toho, proč tu jsme. Víme, že vám toho MOOožeme hodně nabídnout. Proč? Protože jsme lidé stejně  jako vy.

APARTMÁNY MOOo
vás ohromí­. Věříme, že zážitek každého hosta se skládá ze 4 neoddělitelných částí: budova, lidé, atmosféra a servis. Proč jsme si tedy vybrali právě krávy??

Atmosféra
Atmosféra se špatně definuje, ale jednoduše pozná: je to neviditelná část prostupující celou budovou; jsou to naše hodnoty, ambice a kultura. Jak říká Mayi Angelou – „Lidé zapomenou, co jste řekli. Lidé zapomenou, co jste udělali, ale nikdy nezapomenou, jak se s vámi cí­tili.“

Servis
Servis je to, co děláme pro naše hosty – s odhodláním a profesionálním přístupem. Ať už se sem chystáte za prací, za zábavou nebo za obojím, Přečtěte si, na co vše se u nás můžete těšit.