LUXUSNÍ APARTMÁNY

U PRAŽSKÉHO HRADU

MOOo apartmány
Budova apartmánů se nachází v citlivě zrekonstruovaném domě ze 16. století a v blízkém okolí se rozkládá největší hradní komplex – Pražský hrad. MOOo je perfektním místem pro romantické duše, milovníky historie, klidu a pohodlí. Apartmány jsou vybaveny osobitým nábytkem na míru, zařízením, té nejvyšší kvality, plně vybavenou kuchyní. Umělecké duše jistě potěší 35 originálních maleb s motivy krav.

Lidé
Vyznáváme a věříme v hodnoty venkova. Jsme empatičtí, pohostinní, nic nepředstíráme a jsme tu jen pro Vás. Malý tým je důkaz toho, že méně je někdy více.

MOOo APARTMÁNY

 

MOOo apartmány vstoupily na pražskou scénu v roce 2015. Přišly s neokoukaným konceptem, stylovým designem, nábytkem na míru, 125 obrazy s tematikou krav a se slibem zajistit špičkovou venkovskou pohostinnost v ruchu velkoměsta.

 

Hned po otevření zaujaly přední příčky hodnocení TripAdvisoru, kde se drží dodnes. Bylo jen otázkou času, kdy se MOOo rozroste o další lokaci.

 

V roce 2017 byla otevřena další lokalita, a to se stejným konceptem, vylepšeným designem a s více než 30 ručně malovanými obrazy s kravským motivem. Nabízíme nezapomenutelné ubytování ve dvou exkluzivních lokalitách: Downtownby the Castle.

Příjezd
Odjezd

Nevěřte druhým. Říkají­ KRAVINY. Nejlepší ceny najdete na MOOo.

GET SOCIAL

Genius loci
Domem prostupuje magická atmosféra a tajemství obklopující postavu anglického alchymisty Edwarda Kellyho.

Naše služby
Jsme tu pro Vás, NE pro nás neexistuje, poradíme, pomůžeme, stačí se zeptat!

LUXUSNÍ APARTMÁNY U PRAŽSKÉHO HRADU K PRONÁJMU